Office masáž

Co je office masáž?
Office masáž je uvolňující- energetická masáž. Provádí se v sedě na speciální ergonomické židli, klient zůstává kompletně oblečený (1 vrstva svrchního oblečení). Nepoužívají se žádné oleje nebo jiné pomůcky, masér provádí masáž přes oblečení.

Není nutná žádná příprava, čímž se eliminuje čas mezi 2 masážemi a zaměstnanci neztrácejí čas vyčkáváním mimo svého pracovního místa. Potřebný prostor je cca 1x2m na klidném místě.

Speciálními hmaty se postupně uvolňují nejvíce stresem postižené partie u lidí se sedavým zaměstnáním – záda, šíje, ramena, předloktí, dlaně a vlasatá pokožka hlavy. Masáž v sedě využívá kombinaci techniky Shia-tsu a techniky akupresury meridiánů, tj tlaku na přesně určené body energetických kanálů těla.

kočka

Cílem masáže je posílit „Tchi“, čili tok životní energie, čímž dochází k harmonizaci celého těla. 15 minutová masáž v sedě snižuje úroveň fyzického i mentálního stresu a následně zásadně zvyšuje bdělost, pozornost a produktivitu práce po ní.

Jak dlouhá masáž se doporučuje?
Office masáž obvykle trvá 10 – 15 minut, ale můžete si zvolit mezi 10, 15, 20 nebo 30 minutovou. Délka masáže se obvykle volí podle počtu zaměstnanců, kterým chcete masáž dopřát.

Z praxe jsou nejběžnější 10 – 15 minutové masáže, protože poskytnou žádaný účinek a během hodiny lze dopřát relax až 4- 6 zaměstnancům (na jednoho maséra). Během 1 pracovního dne tedy zrelaxuje až 32 – 48 zaměstnanců, což řadí tuto metodu mezi jednu z časově i finančně nejefektivnějších.